Top 10 Duurste Van Cleef & Arpels juwelen ooit verkocht op een veiling vanaf 2023

Van Cleef & Arpels is een luxe juwelenmerk dat al meer dan een eeuw synoniem is met verfijning, elegantie en schoonheid. Bekend om zijn exquise vakmanschap en aandacht voor detail, heeft het bedrijf enkele van de meest verbluffende en iconische stukken in de geschiedenis van juweelontwerp gecreëerd, waaronder juwelen gedragen door wereldberoemde actrices en sterren.

Onder deze stukken is een handvol dat niet alleen opvalt door hun schoonheid, maar ook door hun buitengewone prijskaartje. In dit artikel verkennen we enkele van de duurste stukken die Van Cleef & Arpels ooit heeft gemaakt, waarbij we ingaan op het ontwerp, de materialen en de verhalen achter hun creatie.

Van met diamanten bezette kettingen tot ingewikkeld vervaardigde horloges, deze stukken vertegenwoordigen het toppunt van luxe en exclusiviteit, en bieden een kijkje in de wereld van high-end juwelen die Van Cleef & Arpels heeft helpen vormgeven.

De geschiedenis van Van Cleef & Arpels

Van Cleef & Arpels is een Frans luxe juwelen-, horloge- en parfummerk dat al meer dan een eeuw klanten betovert met zijn ingewikkelde en elegante ontwerpen. Het bedrijf werd in 1896 opgericht door Alfred Van Cleef en Salomon Arpels, twee Franse juweliers die elkaar in Parijs ontmoetten.

De beginjaren van het bedrijf werden gekenmerkt door de nauwgezette aandacht van de oprichters voor details en hun inzet om alleen de beste materialen te gebruiken. Ze kregen al snel een reputatie voor het maken van prachtige stukken die zowel mooi als functioneel waren, en hun ontwerpen werden populair onder de rijke en modieuze elite van Parijs.

In 1906 stierf Salomon Arpels en in plaats daarvan runde Alfred Van Cleef het bedrijf met twee van zijn zwagers, Charles en Julien. Zij kochten ruimte voor het merk tegenover het Ritz Hotel in Parijs en openden hun eerste juwelierszaak. De derde broer Arpels, Louis, kwam in 1913 bij het bedrijf.

Tijdens de Art Deco periode van de jaren 1920 en 1930 breidde Van Cleef & Arpels haar aanbod uit met horloges en andere luxe accessoires. De reputatie van het bedrijf op het gebied van kwaliteit en innovatie bleef groeien en het werd al snel een favoriet van beroemdheden en royalty’s over de hele wereld.

Een van de beroemdste klanten van het bedrijf was de actrice Grace Kelly, die een ketting van Van Cleef & Arpels droeg tijdens haar huwelijk met prins Rainier III van Monaco in 1956. De ketting, die bestond uit drie strengen diamanten en platina, kreeg later de naam “Prinses Grace” ter ere van de actrice.

Tegenwoordig is Van Cleef & Arpels eigendom van de Richemont Group, een Zwitsers bedrijf voor luxegoederen dat ook merken als Cartier, Dunhill en Montblanc bezit. Ondanks het feit dat het bedrijf deel uitmaakt van een groter bedrijf, blijft het trouw aan zijn erfgoed van vakmanschap en aandacht voor detail.

De huidige CEO en creatief directeur van het merk, Nicolas Bos, werkt sinds 1994 bij het bedrijf en heeft een sleutelrol gespeeld bij de uitbreiding en modernisering ervan. Onder zijn leiding heeft het bedrijf over de hele wereld nieuwe boetieks geopend en nieuwe collecties geïntroduceerd die traditioneel vakmanschap combineren met eigentijds design.

Naast de juwelen en horloges produceert Van Cleef & Arpels ook een reeks parfums die geïnspireerd zijn door hetzelfde gevoel van luxe en verfijning als de juwelen van het merk. De geuren van het bedrijf staan bekend om hun complexe en verfijnde composities, waarin vaak zeldzame en exotische ingrediënten zijn verwerkt.

Ondanks de uitdagingen van een luxemerk in het moderne tijdperk, blijft Van Cleef & Arpels vasthouden aan haar kernwaarden kwaliteit, vakmanschap en schoonheid. Of het nu gaat om een diamanten halsketting of een flesje parfum, elk stuk dat de naam van het merk draagt is een bewijs van de visie van de oprichters en de blijvende erfenis van uitmuntendheid van het bedrijf.

10 van de duurste stukken van Van Cleef & Arpels

Juwelen ooit verkocht op een veiling vanaf 2023

1. De Walska Briolette Diamant broche.

Sotheby’s Genève vestigde in 2013 een wereldveilingrecord voor het duurste Van Cleef & Arpels juweel dat ooit op een veiling is verkocht, toen de Walska Briolette Diamanten Broche werd verkocht voor meer dan 10,5 miljoen dollar, ruim boven de hoge schatting.

De Walska Briolette Diamant Broche is een prachtig sieraad dat in 1971 door Van Cleef & Arpels werd gecreëerd nadat zij de Walska Briolette Diamant hadden gekocht van operazangeres Ganna Walska, een bekende verzamelaar van fijne juwelen. Het bedrijf transformeerde de fancy levendig gele diamant snel daarna in deze prachtige diamanten broche.

De diamant zelf is ongeveer 96 karaat en is een mooi voorbeeld van een levendige gele diamant.

2. De kroningsset van keizerin Farah Pahlavi

Misschien wel een van de meest bijzondere en beroemde opdrachten die Van Cleef & Arpels ooit heeft gemaakt is de kroningsset van keizerin Farah Pahlavi, die in 1967 werd gekroond tot de laatste keizerin van Iran. De set bestaat uit een tiara, halsketting, oorbellen, broche en armband, allemaal bezet met diamanten, smaragden, robijnen en parels.

Pierre Arpels maakte 24 reizen naar Teheran om stenen uit de Nationale Schat van het land te selecteren voor gebruik in de set. De tiara heeft een centrale smaragd van 150 karaat en is omgeven door diamanten. De ketting en de oorbellen zijn versierd met een combinatie van peervormige en ronde diamanten, smaragden en parels. De armband heeft een centrale diamant omgeven door kleinere diamanten, smaragden en parels, en de broche is een prachtige compositie van diamanten en smaragden.

In totaal is de kroon die de keizerin bij haar kroning droeg, bedekt met 36 smaragden, 36 spinellen en robijnen, 105 parels en 1.469 diamanten. Hoewel de set nooit op een veiling is verkocht, is hij waarschijnlijk vele miljoenen dollars waard – mogelijk zo’n 20 miljoen dollar.

3. De Chevron Mystérieux ketting

Het Chevron Mystérieux collier is een van Van Cleef & Arpels’ beroemdste en waardevolste creaties. De ketting is een prachtig voorbeeld van het gebruik door het merk van de Mystery Set-techniek, waarmee edelstenen kunnen worden gezet zonder zichtbare tanden of zettingen, waardoor een naadloze en onberispelijke uitstraling ontstaat.

De ketting heeft een chevron-vormig ontwerp, gemaakt van diamanten en Mystery Set robijnen, met een centraal motief van diamant, saffier en smaragd. De diamanten en saffieren zijn gerangschikt in een patroon dat de indruk wekt van een driedimensionale chevron, waarbij elke edelsteen naadloos aansluit op die ernaast.

De ketting is gemaakt van een reeks stenen die zijn geslepen uit de beroemde Legend-diamant van 40 miljoen dollar, de op vier na grootste diamant van edelsteenkwaliteit die ooit is gedolven. De exacte waarde van het halssnoer zelf is niet bekend, hoewel het waarschijnlijk vele miljoenen dollars waard is.

4. De Princie Diamant

Tegenwoordig is de “Princie”-diamant in handen van de koninklijke familie van Qatar, die in 2013 op een veiling 40 miljoen dollar voor de edelsteen betaalde. Maar de steen heeft een lange en illustere geschiedenis die ook Van Cleef & Arpels omvat.

De Princie-diamant is een zeldzame en uitzonderlijke roze diamant van 34,65 karaat die meer dan 300 jaar geleden werd gedolven in de Golconda-mijnen in India. Hij werd in 1960 op een veiling verkocht en aangekocht door Van Cleef & Arpels, die hem de “Princie Diamond” noemde ter ere van de jonge prins van Baroda, die aanwezig was op de veiling. De diamant werd later verkocht aan een particuliere verzamelaar, maar dook in 2013 weer op toen hij op een veiling werd verkocht.

Van Cleef & Arpels speelde een belangrijke rol in de geschiedenis van de Princie-diamant. Zij verwierven hem in 1960 en stelden hem jarenlang tentoon in hun showroom in New York. De unieke en uitzonderlijke schoonheid van de diamant, in combinatie met de reputatie van Van Cleef & Arpels voor uitzonderlijk vakmanschap en design, hielp om zijn plaats in de annalen van de diamantgeschiedenis te verankeren.

5. De Zip ketting

Een van de meest innovatieve en gedurfde creaties van Van Cleef & Arpels is het Zip collier. Renée Puissant, artistiek directeur van het huis en dochter van Estelle Arpels en Alfred Van Cleef, werd geïnspireerd door de rits, een nieuwe sluiting die eind jaren 1930 op kleding verscheen, om een sieraad te ontwikkelen. De hertogin van Windsor, een vriendin van Puissant, zou het idee hebben geopperd.

Het originele Zip collier, gemaakt in 1950, is een buitengewoon voorbeeld van de innovatieve geest en het technisch vernuft van het Maison. Zijn veelzijdigheid is opmerkelijk; het kan worden gedragen als halsketting wanneer het open is en als armband wanneer het gesloten is.

Het uitzonderlijke ontwerp en de functionaliteit van het Zip collier maakten het meteen tot een icoon van Van Cleef & Arpels, en het Huis ging verder met het creëren van versies van het stuk in goud en platina, versierd met edel- en sierstenen. De waarde van de Zip ketting is geschat op ongeveer 1,5 miljoen tot 2 miljoen dollar.

6. Bleu Absolu ketting

Een andere beroemde Van Cleef & Arpels hanger is de Bleu Absolu ketting, een prachtige hanger bezet met vijf Kashmir saffieren van in totaal bijna 86 karaat. De saffieren die in het halssnoer worden gebruikt, waren vroeger lang voor de Maharani van Baroda, een feit dat de faam en waarde van dit unieke halssnoer alleen maar vergroot.

De Bleu Absolu hanger is een prachtig voorbeeld van het vermogen van Van Cleef & Arpels om zeldzame en kostbare materialen om te zetten in tijdloze juwelen. Sinds zijn creatie is de hanger tentoongesteld op tentoonstellingen over de hele wereld. Het is nooit op een veiling verkocht, maar het is waarschijnlijk dat deze ketting miljoenen dollars zou opbrengen.

7. Grace Kelly’s diamanten en parels bruiloft set

De trouwjuwelen van Grace Kelly, gemaakt door Van Cleef & Arpels, zijn een van de meest iconische en memorabele voorbeelden van het uitmuntende vakmanschap van het merk. Kelly, een Hollywood-actrice die prinses van Monaco werd, droeg een prachtige set juwelen voor haar huwelijk met prins Rainier III in 1956.

De set bestond uit een halsketting, een armband en een ring, allemaal van platina en versierd met diamanten en parels. Na het creëren van deze op maat gemaakte stukken voor het huwelijk in 1956, werd Van Cleef & Arpels benoemd tot de “gepatenteerde leverancier van het Vorstendom Monaco”.

De betrokkenheid van Van Cleef & Arpels bij Kelly’s huwelijk was een bewijs van de reputatie van het merk als leverancier van exquise en tijdloze juwelen. De stukken die voor Kelly’s huwelijk werden gemaakt, blijven enkele van de meest iconische en gewilde voorbeelden van Van Cleef & Arpels’ creaties, en ze blijven ontwerpers en juwelenliefhebbers over de hele wereld inspireren.

8. Heures Florales horloge

Het duurste polshorloge van Van Cleef & Arpels is het Heures Florales horloge, met een prijskaartje van 256.000 dollar. Dit horloge is een prachtig voorbeeld van het vakmanschap en de elegantie van de horlogerie van Van Cleef & Arpels.

Met een delicaat bloemmotief op de wijzerplaat met individuele bloemen die elk uur van de dag vertegenwoordigen, is het Heures Florales horloge vervaardigd uit een verscheidenheid aan kostbare edelstenen waaronder diamanten, saffieren en robijnen. Het Heures Florales horloge is niet alleen een prachtig sieraad maar ook een functioneel uurwerk.

Het horloge wordt aangedreven door een mechanisch uurwerk van hoge kwaliteit en zit in een kast van wit- of roségoud, afhankelijk van het model.

9. De Passe-Partout ketting

Het Passe-Partout collier is een iconisch sieraad van Van Cleef & Arpels waarvan de drager de vorm en grootte kan aanpassen aan verschillende looks en stijlen. Het collier heeft twee grote bloemenclips die aan een soepele gouden ketting zijn bevestigd met metalen rails die van het collier kunnen worden losgemaakt om het te veranderen in een armband, een choker of een broche.

De naam, die vertaalt naar “meestersleutel”, is toepasselijk omdat het ontworpen is om veelzijdig te zijn en bij verschillende outfits gedragen te worden. Wat het Passe-Partout collier onderscheidt van andere colliers is zijn vermogen om elke outfit aan te vullen, zowel casual als formeel. Met blauwe en gele saffieren, robijnen, smaragden en diamanten is het een helder en waardevol stuk dat op een veiling veel zou opbrengen.

10. De Van Cleef & Arpels Alhambra ketting.

Niet echt een van de duurste juwelen die ooit op een veiling zijn verkocht, maar toch een vermelding op deze lijst waard is de Van Cleef & Arpels Alhambra ketting, ongetwijfeld een van de beroemdste en meest iconische Van Cleef & Arpels juwelen ter wereld. Alhambra-sieraden zijn versierd met een kenmerkend klavertjevier-design, geïnspireerd op de motieven die te vinden zijn op de tegels van het Alhambra-paleis in Grenada, Spanje.

Sinds het eerste Alhambra collier in 1968 werd onthuld, wordt het beschouwd als het kenmerkende sieraad van Van Cleef & Arpels. Gedragen door beroemdheden en royals, waaronder de hertogin van Cambridge en Elizabeth Taylor, zou geen lijst van Van Cleef & Arpels juwelen compleet zijn zonder vermelding van dit beroemde stuk. Veel Van Cleef & Arpels Alhambra kettingen worden verkocht voor vele honderdduizenden dollars.

Alles over de Van Cleef & Arpels collecties

Als u zich een aantal Van Cleef & Arpels stukken wilt aanschaffen, of als u een lening wilt afsluiten voor Van Cleef juwelen, is het belangrijk dat u de weg weet in de hedendaagse juwelencollecties van het merk.

1. Van Cleef & Arpels ringen

Van Cleef & Arpels staan bekend om het maken van prachtige ringen, waaronder verlovingsringen en trouwringen, in verschillende stijlen. Van Cleef juwelen zijn gezet in verschillende edelmetalen waaronder geelgoud, roségoud en platina, en hun ringen zijn gezet met prachtige edelstenen waaronder witte diamanten, saffieren en smaragden.

Hun meest populaire ringen zijn de Alhambra ringen, die net als andere Van Cleef Alhambra juwelen het unieke klavertje vier Alhambra motief dragen. Het Alhambra ontwerp is er in verschillende edelsteenvarianten zoals parelmoer, onyx, carneool en malachiet.

Van Cleef & Arpels biedt ook een reeks eigentijdse ringen met ingewikkelde ontwerpen, unieke edelsteenslijpingen en ongewone zettingen. Hun “Perlée”-collectie bestaat uit een reeks ringen versierd met kleine gouden kraaltjes die een gestructureerd en elegant effect creëren en hun “Between the Finger”-ringen bestaan uit twee afzonderlijke ringen die verbonden zijn door een delicate brug die tussen de vingers zit.

2. Van Cleef & Arpels horloges

Naast Van Cleef & Arpels juwelen zijn Van Cleef & Arpels horloges enkele van de meest gewilde stukken van Van Cleef & Arpels.

Hun horlogelijnen hebben ingewikkelde ontwerpen, unieke materialen en geavanceerde technische functies. Een van hun populairste collecties is de “Poetic Complications”, met horloges die miniatuurkunstwerken en ingewikkelde mechanische bewegingen tonen. Deze horloges zijn versierd met kostbare edelstenen en ingewikkelde ontwerpen die de expertise van het merk in het maken van sieraden laten zien.

Een andere populaire collectie is de “Charms”-lijn, met speelse en kleurrijke horloges met wijzerplaten die lijken op de iconische bedelarmbanden van Van Cleef & Arpels, terwijl de “Midnight”-collectie van Van Cleef & Arpels een meer klassieke en verfijnde lijn horloges is met eenvoudige maar elegante ontwerpen. Deze horloges zijn gemaakt van hoogwaardige materialen zoals roségoud en diamanten en zijn perfect voor formele gelegenheden.

3. Van Cleef & Arpels kettingen

Van Cleef & Arpels halskettingen staan bekend om hun uitzonderlijke vakmanschap en exquise ontwerpen. Een van de meest iconische Van Cleef hangers is de Van Cleef & Arpels Alhambra hanger, met het beroemde Alhambra klavertjevier ontwerp dat in veel van de andere Alhambra stukken te zien is.

De Alhambra-collectie is iconisch en is gedragen door beroemdheden over de hele wereld, waaronder Reese Witherspoon en Gwyneth Paltrow. Alhambra kettingen zijn verkrijgbaar in een groot aantal stijlen en ontwerpen, waarbij verschillende edelstenen en metalen worden gebruikt om unieke displays te creëren.

Een andere beroemde reeks hangers van Van Cleef is de Lucky Spring-collectie, met eigenzinnige en grillige lenteontwerpen zoals bloemen, lieveheersbeestjes en harten in roségoud en platina. De Lucky Spring collectie is een leuke en speelse kijk op de symbolen van de lente en combineert de elegantie van Van Cleef juwelen met luchtige maar delicate ontwerpen.

4. Van Cleef & Arpels oorbellen

Van Cleef oorbellen zijn enkele van de beroemdste stukken in het Van Cleef & Arpels juwelenassortiment. Met Van Cleef oorbellen lijnen waaronder Alhambra, Lucky Spring, en Frivole, is het mogelijk om Van Cleef oorbellen te dragen die passen bij de rest van uw outfit of contrasteren met andere stukken.

Net als andere collecties van het merk zijn enkele van de meest iconische Van Cleef oorbellen de Alhambra oorbellen, met het kenmerkende klavermotief dat synoniem is geworden met het merk. De Alhambra oorbellen zijn verkrijgbaar in verschillende maten en materialen, waaronder geelgoud, roségoud en witgoud, met opties voor edelstenen als paarlemoer, onyx en diamanten.

Naast Van Cleef oorbellen met het Alhambra motief, creëert Van Cleef & Arpels ook oorbellen in de Perlée serie. De collectie Perlée oorbellen heeft delicaat kralenwerk en elegante ontwerpen, waardoor een mooie en ingetogen look ontstaat.

Een andere populaire serie oorbellen van Van Cleef, de Frivole oorbellen collectie is geïnspireerd door de natuur en heeft bloemmotieven. Deze oorbellen zijn verkrijgbaar in verschillende stijlen, waaronder knopoorbellen en druppeloorbellen. De Frivole oorbellen zijn vervaardigd met uitzonderlijke aandacht voor detail, waardoor een prachtige look ontstaat die zowel delicaat als verfijnd is.

5. Van Cleef & Arpels armbanden

Enkele van de meest populaire Van Cleef & Arpels juwelen in het Verenigd Koninkrijk zijn Van Cleef armbanden, die om de pols kunnen worden gedragen en gecombineerd met andere Van Cleef accessoires zoals kettingen en ringen. Van Cleef & Arpels armbanden zijn verkrijgbaar met alle meest populaire motieven van het merk, waaronder Alhambra en Lucky Spring ontwerpen.

De Alhambra armband collectie is een van de meest iconische lijnen van het merk, met het kenmerkende klaver motief. Deze armbanden zijn gemaakt van verschillende kostbare materialen, waaronder goud, paarlemoer, onyx en diamanten. Alhambra armbanden zijn verkrijgbaar in verschillende maten en stijlen, waaronder enkele en dubbele wikkelarmbanden, armbanden en bedelarmbanden.

De Lucky Spring armbandcollectie is geïnspireerd op de schoonheid van de natuur en bevat delicate bloemmotieven. Deze armbanden zijn verkrijgbaar in verschillende stijlen, waaronder armbanden, manchetten en bedelarmbanden. De Lucky Spring armbanden zijn vervaardigd met nauwgezette aandacht voor detail, waardoor ze zowel prachtig als uniek zijn.

6. Van Cleef & Arpels clips en manchetknopen

Naast traditionele juwelen en horloges maken Van Cleef & Arpels ook accessoires met juwelen, zoals manchetknopen voor overhemden en juwelenclips. Enkele van de meest populaire Van Cleef & Arpels-clips zijn de Lucky Animals-collectie, met een reeks heldere, met juwelen bezette dierenclips.

De Lucky Animals clips collectie toont de creativiteit en technische expertise van het merk, met een reeks dieren zoals olifanten, apen en vlinders. Elke clip is vervaardigd met kostbare materialen, waaronder goud, diamanten en kleurrijk email, waardoor ze zowel prachtig als uniek zijn. Deze clips zijn perfect om een vleugje eigenzinnigheid toe te voegen aan elke outfit.

Van Cleef & Arpels biedt ook een indrukwekkende reeks manchetknopen, waaronder klassieke stijlen en eigentijdse ontwerpen. De manchetknopen van het merk zijn vervaardigd met dezelfde aandacht voor detail als hun andere sieraden, met een reeks materialen, waaronder goud, zilver en email. De manchetknopen zijn er in verschillende vormen, waaronder rond, vierkant en ovaal, en zijn perfect om een geraffineerd accent te geven aan elk pak of overhemd.

3 dingen die je misschien niet weet over Van Cleef & Arpels

Als u alles wilt weten over Van Cleef & Arpels, waarom begint u dan niet met wat minder bekende feiten over het bedrijf en zijn geschiedenis? Hier zijn drie fascinerende feiten die u misschien niet wist over Van Cleef & Arpels.

1. Ze staan bekend om een techniek die “Serti Mystérieux” heet.

Van Cleef & Arpels staat bekend om het gebruik van de “Serti Mystérieux”-techniek in zijn juwelen. Bij deze techniek worden diamanten of andere edelstenen zodanig in goud gezet dat de tanden aan het oog worden onttrokken, waardoor een glad en naadloos oppervlak ontstaat. Het effect wordt vaak vergeleken met het uiterlijk van een glas-in-loodraam, waarbij de afzonderlijke stukken glas bijeen worden gehouden door loodstrips.

De “Serti Mystérieux”-techniek vereist een grote vaardigheid en precisie, aangezien elke steen zorgvuldig moet worden geslepen en gevormd om in de gouden zetting te passen. De tanden worden dan zorgvuldig gemanipuleerd en rond de steen gebogen, zodat ze hem op zijn plaats houden zonder aan de oppervlakte zichtbaar te zijn. Het resultaat is een prachtig sieraad dat volledig uit edelstenen lijkt te bestaan, zonder zichtbaar metaal of tanden die afbreuk doen aan de schoonheid ervan.

Van Cleef & Arpels heeft deze techniek gebruikt in verschillende juwelenontwerpen, van kettingen en armbanden tot oorbellen en broches.

2. Een van de beroemdste Van Cleef & Arpels ontwerpen is geïnspireerd op een bordspel

Van Cleef & Arpels vond in 1935 het “Ludo Hexagone” motief uit, dat geïnspireerd was op het bordspel Ludo. De zeshoekige vorm werd gebruikt in veel van hun sieraden en horloge-ontwerpen en is sindsdien een kenmerkend element van de identiteit van het merk geworden. Het motief was een geniale zet van Van Cleef & Arpels, omdat het hen in staat stelde ingewikkelde, geometrische patronen te creëren met behulp van een eenvoudige en gemakkelijk herkenbare vorm. De zeshoek, met zijn zes zijden, leent zich goed voor symmetrie en herhaling en kan worden gecombineerd met andere vormen en kleuren om een verscheidenheid aan ontwerpen te creëren.

Een van de bekendste voorbeelden van het “Ludo Hexagone” motief is de “Alhambra” collectie, die voor het eerst werd geïntroduceerd in 1968. Deze collectie bestaat uit eenvoudige, maar elegante kettingen, armbanden, oorbellen en ringen, allemaal versierd met kleine, gouden zeshoeken. De zeshoeken zijn gerangschikt in klavervorm, waarbij elk blad bestaat uit vier zeshoeken, waardoor een delicaat en tijdloos ontwerp ontstaat.

Van Cleef & Arpels is een van de weinige luxe juwelenmerken die een eigen school voor juwelenkunst heeft, bekend als de “L’Ecole Van Cleef & Arpels”. De school biedt cursussen over juweelontwerp, geschiedenis en vakmanschap, en staat open voor zowel professionals als het grote publiek.

L’Ecole Van Cleef & Arpels werd in 2012 opgericht in Parijs en is sindsdien uitgebreid met satellietlocaties in Hongkong en Shanghai. Het curriculum van de school is ontworpen om studenten een uitgebreid inzicht te geven in de kunst en wetenschap van het maken van sieraden, van de geschiedenis van edelstenen tot de technieken die worden gebruikt om ze te zetten en te polijsten.

De cursussen bij L’Ecole Van Cleef & Arpels worden gegeven door een team van deskundigen, waaronder meesterjuweliers, edelsteenkundigen, historici en ontwerpers. Studenten krijgen de kans om van deze deskundigen te leren via een verscheidenheid aan lessen en workshops, waaronder cursussen edelsteenkunde, juweelontwerp, horlogemakerij en kunstgeschiedenis.

Neem contact op.

Bij New Bond Street Pawnbrokers zijn wij pandjeshuizen in Londen, UK, die gespecialiseerd zijn in het aanbieden van leningen tegen mooie juwelen, waaronder stukken van Van Cleef & Arpels, Chopard en Graff.

Als u een lening wilt afsluiten voor Van Cleef-juwelen in het Verenigd Koninkrijk, neem dan vandaag nog contact met ons op en spreek met een van onze experts.

This post is also available in: English (Engels) Français (Frans) Deutsch (Duits) Italiano (Italiaans) Português (Portugees, Portugal) Español (Spaans) Български (Bulgaars) 简体中文 (Vereenvoudigd Chinees) 繁體中文 (Traditioneel Chinees) hrvatski (Kroatisch) Čeština (Tsjechisch) Dansk (Deens) हिन्दी (Hindi) Magyar (Hongaars) Latviešu (Lets) polski (Pools) Português (Portugees, Brazilië) Română (Roemeens) Русский (Russisch) Slovenčina (Slavisch) Slovenščina (Sloveens) Svenska (Zweeds) Türkçe (Turks) Українська (Oekraïens) Albanian (Albaans) Հայերեն (Armeens) Eesti (Ests) Suomi (Fins) Ελληνικά (Grieks) Íslenska (Ijslands) Indonesia (Indonesisch) 日本語 (Japans) 한국어 (Koreaans) Lietuvių (Litouws) Norsk bokmål (Noors Bokmål) српски (Servisch) Tamil