Top 10 Duurste Harry Winston Ringen & Juwelen ooit verkocht op Veilingen

Harry Winston is een luxe juwelenbedrijf dat al meer dan acht decennia lang prachtige stukken vervaardigt. Bekend om zijn uitzonderlijke vakmanschap en aandacht voor detail, heeft het bedrijf zich gevestigd als een van de meest prestigieuze juwelenmerken ter wereld. Een van de beroemdste stukken is de Hope Diamond, een blauwe diamant van 45,52 karaat die wordt beschouwd als een van de waardevolste en beroemdste diamanten ter wereld.

Laten we eens kijken naar Harry Winston: het merk, de man achter het merk en enkele van de duurste Harry Winston-stukken die ooit in de geschiedenis zijn verkocht.

De geschiedenis van Harry Winston

Harry Winston is een luxe juwelenbedrijf dat al meer dan acht decennia voorop loopt in de branche. Het bedrijf werd in 1932 opgericht door de legendarische juwelier Harry Winston en kreeg al snel een reputatie voor zijn ongeëvenaard vakmanschap en uitzonderlijke ontwerpen.

Tegenwoordig wordt Harry Winston beschouwd als een van de meest prestigieuze juwelenmerken ter wereld, en de stukken worden begeerd door verzamelaars en beroemdheden.

Harry Winston zelf werd geboren in 1896 in New York City, en hij begon op 12-jarige leeftijd in de juwelenindustrie te werken. Hij begon als leerling in de juwelierszaak van zijn vader, waar hij al snel blijk gaf van een natuurlijk talent voor edelstenen en diamanten. Uiteindelijk opende hij zijn eigen juwelierszaak in 1920, en hij werd al snel bekend om zijn prachtige ontwerpen en nauwgezette aandacht voor details.

In 1932 richtte Harry Winston in New York City het bedrijf Harry Winston Inc. op. Het bedrijf richtte zich aanvankelijk op de verkoop van juwelen uit nalatenschappen, maar begon zich al snel te specialiseren in het ontwerpen en vervaardigen van eigen stukken. Harry Winston kreeg al snel een reputatie voor zijn uitzonderlijke smaak en vermogen om de beste kwaliteit edelstenen te selecteren, en zijn sieraden werden gewild door verzamelaars en high-profile klanten, waaronder royalty’s, Hollywoodsterren en socialites.

Een van de belangrijkste bijdragen van Harry Winston aan de juwelenindustrie was zijn introductie van het concept van de “cluster” ring. Hij was de eerste die kleine diamanten combineerde in een grotere zetting, waardoor een betekenisvoller, briljanter stuk ontstond dat zowel opvallend als betaalbaarder was dan een enkele grote diamant. Deze ringstijl werd ongelooflijk populair en wordt nog steeds gebruikt in veel van de ontwerpen van Harry Winston.

In de jaren veertig verwierf Harry Winston verschillende beroemde en waardevolle edelstenen, waaronder de Hope Diamant, de Jonker Diamant en de Portugese Diamant. Deze overnames hielpen de reputatie van het bedrijf als de belangrijkste juwelier van zijn tijd te versterken en hielpen Harry Winston te vestigen als een toonaangevende autoriteit op het gebied van diamanten en edelstenen.

In de jaren die volgden, bleef Harry Winston prachtige juwelen creëren die werden begeerd door verzamelaars en high-profile klanten over de hele wereld. Het bedrijf breidde ook zijn activiteiten uit met een reeks andere luxeproducten, waaronder horloges en accessoires.

In 2013 nam de Swatch Group Harry Winston over en voegde het iconische juwelenmerk toe aan zijn portefeuille van luxe horloge- en juwelenmerken. Dankzij de overname kan Harry Winston blijven innoveren en uitzonderlijke stukken creëren, terwijl het profiteert van de expertise en middelen van de Swatch Group.

Vandaag de dag staat Harry Winston bekend om zijn uitzonderlijke vakmanschap, exquise ontwerpen en ongeëvenaarde kwaliteit. De sieraden van het bedrijf blijven gewild bij verzamelaars en belangrijke klanten, en de sieraden worden regelmatig gedragen op rode lopers en bij grote evenementen over de hele wereld.

De 10 duurste Harry Winston ringen

& diamanten ooit verkocht vanaf 2023

1. De Hoop Diamant

De Hope Diamant is een grote, blauwe diamant met een lange en intrigerende geschiedenis. Het is een van de beroemdste edelstenen ter wereld, bekend om zijn grootte, kleur en unieke kenmerken. Aangenomen wordt dat de diamant afkomstig is uit India en later in de 17e eeuw werd verworven door de Franse diamanthandelaar Jean-Baptiste Tavernier.

De diamant heeft sindsdien verschillende eigenaren gehad, waaronder koning Lodewijk XIV van Frankrijk, koning George IV van Engeland en de rijke Amerikaanse erfgename Evalyn Walsh McLean, die de diamant als halsketting droeg. Harry Winston kocht de diamant in 1949 voor een onbekend bedrag, toerde er enkele jaren mee, en schonk hem vervolgens aan het Smithsonian National Museum of Natural History in Washington, D.C., waar hij nu nog steeds deel uitmaakt van de museumcollectie.

Tegenwoordig wordt de diamant geschat op 350 miljoen dollar en wordt hij beschouwd als een van de waardevolste edelstenen ter wereld. Het blijft een gekoesterd symbool van rijkdom en glamour, en zijn unieke blauwe kleur en grote omvang hebben het tot een cultureel icoon gemaakt.

2. De Roze Erfenis

De Winston Pink Legacy is een zeldzame en zeer waardevolle roze diamant die is vernoemd naar de oprichter van het merk Harry Winston. De diamant weegt 18,96 karaat en heeft een levendige roze tint die zelden voorkomt bij edelstenen van deze grootte. De Winston Pink Legacy werd in 2018 op een veiling in Genève door Harry Winston gekocht voor een recordprijs van 50,4 miljoen dollar, waarmee het de duurste roze diamant is die ooit op een veiling is verkocht.

Vóór de verkoop maakte de diamant deel uit van de Oppenheimer-collectie, die bekend staat om zijn uitzonderlijke diamanten. De Winston Pink Legacy werd door het Gemological Institute of America geclassificeerd als een Type IIa diamant, de chemisch meest zuivere en zeldzaamste soort diamant.

De Winston Pink Legacy wordt beschouwd als een echt verzamelobject en is zeer gewild bij kenners en beleggers. Het is ook een van de beroemdste Harry Winston roze diamanten ter wereld. Zijn uitzonderlijke grootte, kleur en zeldzaamheid hebben ervoor gezorgd dat hij een van de meest waardevolle diamanten ter wereld blijft.

Meer recentelijk heeft Harry Winston aangekondigd dat zij “openstaan voor aanbiedingen” op de Winston Pink Legacy.

3. De Winston Blue

De Winston Blue is een peervormige, inwendig onberispelijke blauwe diamant van 13,22 karaat. De diamant werd ontdekt in de Premier Mine in Zuid-Afrika in 2013 en werd gekocht door luxe juwelier Harry Winston van een anonieme verkoper voor een recordbedrag van 23,8 miljoen dollar, waardoor het de duurste levendige blauwe diamant was die ooit op een veiling werd verkocht.

De diamant kreeg de naam “Winston Blue” van de CEO van het bedrijf ter ere van de oprichter, die bekend stond om zijn passie voor zeldzame en exquise diamanten. Tegenwoordig is de Winston Blue gezet in een prachtige ring en blijft hij in het bezit van het merk Harry Winston en wordt hij beschouwd als een van de meest waardevolle en begeerde blauwe diamanten ter wereld.

De Winston Blue is een type IIb diamant en wordt aan weerszijden geflankeerd door kleinere peervormige diamanten van 1,00 en 0,96 karaat. Deze interne foutloze diamant is een voorbeeld van de uitzonderlijke natuurlijke schoonheid die kan worden gevonden in ’s werelds zeldzaamste edelstenen.

4. De Winston Legacy Diamond

De Winston Legacy Diamond is een van de meest opmerkelijke diamanten ter wereld. Het is een type IIa diamant, wat betekent dat hij een hoge zuiverheidsgraad heeft en volledig vrij is van stikstof, waardoor hij uitzonderlijk zeldzaam is. De diamant woog 101,73 karaat en werd in 2013 gedolven uit de Jwaneng mijn in Botswana.

De Winston Legacy Diamond werd genoemd naar Harry Winston nadat hij de steen had verworven en deze had omgevormd tot een prachtige kussengeslepen diamant. Het proces van slijpen en polijsten duurde meer dan een jaar, waarbij meester-ambachtslieden onvermoeibaar te werk gingen om ervoor te zorgen dat de diamant perfect werd geslepen.

De diamant werd aan Winston verkocht op een Christie’s veiling in Genève in 2013 voor 26,7 miljoen dollar, waardoor het een van de duurste diamanten ooit verkocht werd. De Winston Legacy Diamond blijft een bewijs van de schoonheid en zeldzaamheid van diamanten en blijft tot de verbeelding spreken van juweliers en verzamelaars.

5. Martian Roze Diamant

De Martian Pink Diamond is een verbluffende diamant van 12,04 karaat met een prachtige roze tint, veroorzaakt door een zeldzame vervorming in zijn kristalroosterstructuur. Vernoemd naar de missie van de Viking Landers naar Mars in 1976, heeft deze diamant een onberispelijke helderheid en C-kleur.

De Martian Pink Diamond is momenteel gezet in een ring tussen twee kleinere diamanten en gemonteerd op een 18-karaats gouden band. De ring werd verkocht aan een onbekende koper op een Chrsitie’s veiling in Hong Kong in 2012 voor maar liefst 17,4 miljoen dollar, wat neerkomt op ongeveer 1,5 miljoen dollar per karaat.

Dit was de eerste keer dat de diamant in meer dan 36 jaar te koop werd aangeboden en hij bracht op de veiling meer dan het dubbele op van de geschatte prijs, waaruit blijkt hoe waardevol Harry Winston-diamanten zijn.

6. Golconda Diamanten Ketting

De Golconda Diamond Necklace is een meesterwerk van juweelontwerp en vakmanschap, met een verbluffende reeks zeldzame en kostbare diamanten. Het middelpunt van de ketting is een Golconda-diamant van 38,05 karaat, die wordt beschouwd als een van de mooiste exemplaren in zijn soort ter wereld. De Golconda-diamanten, afkomstig uit mijnen in India, staan bekend om hun uitzonderlijke helderheid en schittering, waardoor ze zeer gewild zijn bij verzamelaars en kenners.

De ketting zelf is een kunstwerk, met ingewikkelde ontwerpen en zettingen die de diamanten optimaal tot hun recht laten komen. Het werd gecreëerd door Harry Winston toen hij in de jaren 1960 de Golconda-diamant en andere zeldzame edelstenen verwierf uit de nalatenschap van een Maharaja.

Dit Harry Winston collier ging in 2022 in de verkoop voor 7,5 miljoen dollar, waardoor het een duur item is, maar een koopje in vergelijking met andere beroemde diamanten van Harry Winston.

7. Diamanten rasterarmband

De Lattice Bracelet van Harry Winston is een prachtig sieraad dat werd getoond bij de Oscars van 2013. Om een unieke manchet te creëren, combineerde Harry Winston een cluster van zijn populaire armbanden, waaronder de Lattice Bracelet en de Platinum Cluster Bracelet. Charlize Theron werd gespot met dit prachtige ensemble op de rode loper, dat naar verluidt miljoenen waard is.

De rasterarmband is een vintage juweel dat dateert uit 1959 en is gemaakt van platina. Met een gewicht van meer dan 50 karaat wordt het geschat op meer dan 3 miljoen dollar. Om het ensemble compleet te maken droeg de actrice bijpassende oorbellen ter waarde van 1,6 miljoen dollar.

De combinatie van de vintage Lattice Bracelet en de Platinum Cluster Bracelet is een iconisch sieraad geworden dat het onberispelijke vakmanschap en design van Harry Winston laat zien.

8. Diamanten kroonluchter oorbellen

Tijdens de 2018 Academy Awards toonde Harry Winston zijn trending kroonluchter oorbellen. De prachtige oorbellen werden gespot bij Salma Hayek, een langdurige medewerkster van het merk. Haar glinsterende paarse Gucci-jurk, een creatie van Alessandro Michele, werd perfect aangevuld met de fonkelende Harry Winston oorbellen en diamanten ring.

https://www.youtube.com/watch?v=Ds3SQ1h8dtY

De kroonluchter oorbellen zijn een populaire trend geworden, en Harry Winston’s onberispelijke vakmanschap en ontwerp hebben ze tot een zeer begeerd accessoire gemaakt. De platina oorbellen zijn voorzien van 20 peervormige diamanten en 50 ronde diamanten en wegen in totaal 27,5 karaat.

Het vermogen van het merk om tijdloze stukken te creëren die glamour en luxe uitstralen, heeft het tot een favoriet gemaakt bij zowel A-list beroemdheden als modeliefhebbers. Hoewel dit sieraad nog niet op een veiling is verkocht, werd het volgens Harper’s Bazaar getaxeerd op een verbazingwekkende 4,2 miljoen dollar in combinatie met de bijpassende diamanten ring.

9. Saffier en diamanten druppelketting

Een ander Harry Winston stuk dat beroemd is geworden door een reis naar de Oscars, Harry Winston’s trapsgewijze druppel ketting is een meesterwerk dat het uitzonderlijke vakmanschap en de expertise van het merk in het creëren van tijdloze sieraden laat zien.

De ketting bestaat uit verschillende ontwerpen, elk versierd met een unieke combinatie van edelstenen, waaronder diamanten, saffieren en andere edelstenen. Eén zo’n ontwerp heeft in elke richting cushion-cut saffieren, waardoor een oogverblindend effect ontstaat dat het een favoriet maakt onder A-list beroemdheden.

Dame Helen Mirren werd gespot met deze prachtige cascade ketting tijdens de Oscars 2018, waar ze hem combineerde met een lichtblauwe Reema Acra jurk. De ketting vulde haar outfit perfect aan en gaf haar algemene look een vleugje glamour en luxe. De bijpassende set oorbellen maakte het ensemble compleet, waardoor ze het middelpunt van de belangstelling werd op de rode loper.

De ketting is getaxeerd op ongeveer 3,8 miljoen dollar.

10. De Paarse Draak

Het paarse draken collier van Harry Winston is een uniek collier met een 65,32 karaat kussen-geslepen paarse saffier in een cluster van peervormige diamanten. Een van de beroemdste Harry Winston kettingen, de Purple Dragon weegt in totaal 64,16 karaat.

harry winston Purple Dragon

De ketting zou ongeveer de moeite waard zijn en is populair geworden in de pers sinds Jennifer Lopez hem droeg naar het Met Gala in 2019.

De Purple Dragon is gedenkwaardig vanwege zijn heldere paarse tint, wat hem relatief uniek maakt binnen de Harry Winston collectie.

Harry Winston juwelencollecties

De hedendaagse collecties van Harry Winston omvatten luxe juwelen voor kopers in het hogere segment en unieke stukken voor verzamelaars en sterren. Hoewel Harry Winston vooral bekend staat om zijn diamanten ringen, heeft het bedrijf ook populaire lijnen in halskettingen, horloges, oorbellen, armbanden en bedels.

Harry Winston ringen

De ringen van Harry Winston zijn wereldwijd beroemd om hun tijdloze schoonheid en unieke stijl. Terwijl sommige van de beroemdste Harry Winston ringen, zoals de Pink Legacy Diamond ring, vele miljoenen ponden waard zijn, zijn andere Harry Winston ringen, waaronder smaragd ringen en saffier ringen, verkrijgbaar voor een prijs van duizenden.

Harry Winston ringen zijn gemaakt van hoogwaardige edelmetalen zoals platina, witgoud, roségoud en geelgoud. Harry Winston ringen zijn altijd uniek en opvallend. Ze zijn ingelegd met een grote verscheidenheid aan kostbare edelstenen, waaronder witte en gekleurde diamanten, saffieren, robijnen en smaragden.

Naast alledaagse ringen creëert Harry Winston prachtige verlovingsringen en trouwringen, waaronder Harry Winston trouwringen bezaaid met diamanten en andere edelstenen.

De verlovingsringen van Harry Winston zijn bijzonder populair onder A-list beroemdheden en zijn een symbool geworden van ware liefde en verbintenis. De expertise van het merk in het creëren van exquise ringen wordt weerspiegeld in zijn collecties van hoogwaardige juwelen en hoge juwelen en de waarde, de prijs en het prestige van Harry Winston diamanten ringen maken ze een populaire keuze voor verlovingsringen.

Harry Winston ringen zijn vaak ontworpen in de kenmerkende Harry Winston stijlen, met veel ringen met clusters van kleine diamanten of diamanten gerangschikt in herkenbare patronen zoals zonnebloemen en lelies.

Harry Winston ringen houden na verloop van tijd hun waarde en zijn een uitstekend beleggingsobject omdat ze een hoge prijs behouden. Daarom worden ze zo vaak gezien in de dure juwelierszaken van Bond Street in Londen, Verenigd Koninkrijk.

Harry Winston kettingen

Harry Winston staat bekend om het maken van prachtige halskettingen die zowel elegant als uniek zijn. Gemaakt van hoogwaardige materialen zoals diamanten, platina en goud. De aandacht van het merk voor details en het streven naar kwaliteit is duidelijk in elk stuk.

Harry Winston kettingen

krediet: https://www.flickr.com/photos/mharrsch/23553275153

Een van de meest iconische colliers van Harry Winston is het ‘Wreath’ collier, dat werd ontworpen in de jaren 1950. Deze ketting heeft een ingewikkeld arrangement van diamanten en bestaat uit 48 peervormige diamanten en 114 ronde briljantgeslepen diamanten, allemaal gezet in platina. De ketting is in de loop der jaren door talloze beroemdheden gedragen, waardoor het een tijdloos stuk is geworden.

Een ander populair halskettingontwerp van Harry Winston is de ‘cluster’-stijl van de halsketting, met een cluster van diamanten in een prachtig en ingewikkeld patroon. Deze ketting bestaat uit talrijke kleine diamanten, waardoor een glinsterend effect ontstaat dat zeker in het oog springt.

De beroemdste Harry Winston ketting is misschien wel de Hope Diamond, die nu in het Smithsonian ligt nadat Harry Winston hem in 1958 schonk. De Hope Diamant werd tijdelijk in een halsketting gezet door Harry Winston in 2010.

Harry Winston horloges

Harry Winston maakt niet alleen sieraden voor mannen en vrouwen, maar ook luxe horloges en uurwerken. De horloges van het merk zijn gemaakt van hoogwaardige materialen zoals goud en platina, en sommige Harry Winston horloges zijn bezaaid met kostbare edelstenen zoals gele diamanten en roze diamanten.

Een van de meest iconische horlogeontwerpen van het merk is het horloge ‘Midnight Diamond Stalactites’, met een ingewikkelde wijzerplaat met diamanten in een prachtig en uniek patroon. Het horloge wordt aangedreven door een Zwitsers automatisch uurwerk, dat zorgt voor een nauwkeurige tijdmeting.

Een ander populair horlogeontwerp van Harry Winston is het ‘Project Z’-horloge, met een kast van een unieke zirkoniumlegering. Het horloge is ook uitgerust met een tourbillon uurwerk, wat de nauwkeurigheid ten goede komt.

Horloges van Harry Winston zijn een uitstekende keuze voor liefhebbers van luxe en hoogwaardig vakmanschap. De aandacht van het merk voor details en het gebruik van de beste materialen zorgen ervoor dat de horloges zowel elegant als duurzaam zijn.

Harry Winston oorbellen

Naast saffieren ringen en horloges staat Harry Winston bekend om de productie van unieke oorbellen van diamanten, robijnen, smaragden en andere edelstenen. Harry Winston bijpassende oorbellen sets staan bekend om hun ingewikkelde ontwerpen en aandacht voor detail.

Veel Harry Winston oorbellen volgen het typische ‘cluster’ patroon dat zo vaak voorkomt in Harry Winston juwelen, met een cluster van diamanten gerangschikt in een prachtig en ingewikkeld patroon. Deze oorbellen bestaan uit talrijke kleine diamanten, waardoor een glinsterend effect ontstaat dat zeker in het oog springt.

Een andere populaire lijn oorbellen in de collectie van Harry Winston is de Sunflower lijn, met een cirkelvormige opstelling van diamanten die lijken op de bloemblaadjes van een zonnebloem. Deze oorbellen zijn verkrijgbaar in verschillende maten en zijn een populaire keuze voor wie een statement sieraad wil.

Het is mogelijk om Harry Winston oorbellen te vinden in winkels in Bond Street en andere wereldberoemde winkelgebieden over de hele wereld.

Harry Winston armbanden

Harry Winston armbanden kunnen worden gecombineerd met Harry Winston ringen om een klassieke en elegante look te creëren. Harry Winston armbanden worden vaak vervaardigd uit een reeks edelmetalen waaronder goud en platina, en bezet met populaire edelstenen zoals Harry Winston gele diamanten, witte diamanten, saffieren en robijnen.

Een van de beroemdste armbanden van Harry Winston is de diamanten rasterarmband, die ooit door Charlize Theron naar de Oscars werd gedragen. Net als veel andere armbanden van Harry Winston heeft de diamanten rasterarmband veel kleine diamanten in de beroemde kenmerkende ‘cluster’ van het merk, waardoor het lijkt op een veel grotere diamant.

Harry Winston armbanden zijn in het Verenigd Koninkrijk verkrijgbaar bij high-end juweliers van Oxford Street tot New Bond Street. De armbanden combineren eenvoudige elegantie met tijdloze luxe en zijn een uitstekend startstuk voor nieuwe verzamelaars.

Harry Winston bedels

Harry Winston produceert unieke bedels die individueel als hanger of samen met andere bedels als onderdeel van een bedelarmband kunnen worden gedragen. Opvallend, uniek en vol persoonlijkheid, Harry Winston bedels hebben de kenmerkende diamanten en andere edelstenen van het merk in de vorm van bloemen, harten, enveloppen en andere betekenisvolle symbolen.

Bedels zijn een populair hedendaags type juwelen omdat ze kunnen worden toegevoegd aan armbanden en hangers en gecombineerd met andere bedels om een stuk te creëren dat uniek is voor u. Harry Winston bedels bieden kopers de kans om een klein maar luxe sieraad te kopen, gemaakt door een van de beroemdste juweliers ter wereld.

Drie dingen die je misschien niet weet over Harry Winston

Harry Winston afbeelding

Als u meer wilt weten over Harry Winston en de invloed die hij in de loop van zijn leven heeft gehad op juwelen over de hele wereld, zijn hier drie niet zo bekende feiten over Harry Winston en zijn diamanten.

1. Harry Winston maakte een replica ‘Hart van de Oceaan’ naar de Titanic

The Heart of the Ocean is wereldwijd bekend omdat het voorkomt in James Camerons kaskraker Titanic uit 1997. Het is een fictieve blauwe diamanten halsketting die Rose DeWitt Bukater op het schip droeg. Hoewel Harry Winston de kubieke zirkonia ketting die in de film wordt gebruikt niet heeft gemaakt, besloot hij na de release van de film zijn eigen Heart of the Ocean te maken.

Het Heart of the Ocean van Harry Winston heeft een 15-karaats blauwe diamant, en de associatie met de wereldwijde kaskraker maakt het een van de beroemdste Harry Winston kettingen ooit geproduceerd.

Hij stond de actrice Gloria Stuart – die de bejaarde Rose speelde in Titanic – toe het Hart van de Oceaan te dragen bij de uitreiking van de Oscars dat jaar, waar het het duurste sieraad werd dat ooit bij de Oscars werd gedragen.

2. Harry Winston werd geboren met een oog voor edelstenen

Harry Winston zelf, de oprichter van het bedrijf, is een van de weinige mensen die geboren zijn met een echt talent voor diamanten en edelstenen. Een populair verhaal over de jonge Harry Winston is dat hij in 1908 op 12-jarige leeftijd een groene steen zag in een pandjeshuis en deze kocht voor slechts 25 cent.

Zoals het jonge wonderkind vermoedde, was het in feite een echte smaragd van 2 karaat, die hij de volgende dag verkocht voor maar liefst 800 dollar – een enorm bedrag in die tijd. Harry Winston gebruikte dit talent in zijn latere jaren om prachtige smaragden ringen en verlovingsringen te maken voor duizenden klanten.

3. Harry Winston was een bekende filantroop

Harry Winston’s leven was doorspekt met anekdotes over zijn vriendelijkheid en vrijgevigheid. Hij besteedde veel van zijn geld en roem aan het helpen van goede doelen, en talrijke goedbedoelde gebaren door de jaren heen weerspiegelen het karakter van deze wereldberoemde juwelier.

Toen de Lesotho I-diamant in 1967 door een vrouwelijke mijnwerker in Zuid-Afrika werd gedolven, kocht Harry Winston de steen, sneed hem in 18 diamanten en bood aan van een van de fragmenten een sieraad te maken voor de vrouwelijke mijnwerker. Ze weigerde, maar het was een gedenkwaardig gebaar dat kenmerkend was voor Winston gedurende zijn hele leven.

Harry Winston juwelen behoren tot de meest populaire luxe juwelen ter wereld. Harry Winston staat bekend om de aankoop van en het werken met enkele van de meest waardevolle edelstenen ooit ontdekt, en blijft elk jaar de grenzen van de juwelenproductie verleggen.

Het is mogelijk om een lening te krijgen tegen Harry Winston juwelen in het Verenigd Koninkrijk bij New Bond Street pandjeshuizen in Londen, inclusief leningen tegen Harry Winston verlovingsringen en Harry Winston smaragd ringen. Als u op zoek bent naar een lening voor Harry Winston stukken, zoals ringen, zorg er dan voor dat u met een ervaren makelaar spreekt om de beste prijs voor uw juwelen te krijgen.

This post is also available in: English (Engels) Français (Frans) Deutsch (Duits) Italiano (Italiaans) Português (Portugees, Portugal) Español (Spaans) Български (Bulgaars) 简体中文 (Vereenvoudigd Chinees) 繁體中文 (Traditioneel Chinees) hrvatski (Kroatisch) Čeština (Tsjechisch) Dansk (Deens) हिन्दी (Hindi) Magyar (Hongaars) Latviešu (Lets) polski (Pools) Português (Portugees, Brazilië) Română (Roemeens) Русский (Russisch) Slovenčina (Slavisch) Slovenščina (Sloveens) Svenska (Zweeds) Türkçe (Turks) Українська (Oekraïens) Albanian (Albaans) Հայերեն (Armeens) Eesti (Ests) Suomi (Fins) Ελληνικά (Grieks) Íslenska (Ijslands) Indonesia (Indonesisch) 日本語 (Japans) 한국어 (Koreaans) Lietuvių (Litouws) Norsk bokmål (Noors Bokmål) српски (Servisch) Tamil