Top 10 Duurste Chopard juwelen ooit verkocht op veilingen vanaf 2023

Chopard is een luxe Zwitsers juwelen- en horlogemerk dat bekend staat om zijn prachtige ontwerpen en hoogwaardig vakmanschap. Opgericht door Louis-Ulysse Chopard in 1860, kreeg het merk al snel een reputatie voor zijn nauwkeurige en betrouwbare uurwerken voordat het in de jaren 1970 uitbreidde naar fijne juwelen. In dit artikel duiken we in de geschiedenis van Chopard en onderzoeken we enkele van de duurste Chopard-stukken die ooit op een veiling zijn verkocht of wereldwijd zijn gezien.

De geschiedenis van Chopard

Chopard is een luxe Zwitsers juwelen- en horlogemerk dat in 1860 werd opgericht door Louis-Ulysse Chopard. Het merk staat bekend om zijn prachtige ontwerpen en kwaliteitsvakmanschap. Sinds de oprichting heeft het bedrijf een reputatie opgebouwd als een van de meest prestigieuze merken in de wereld van high-end juwelen en horloges.

Louis-Ulysse Chopard, oorspronkelijk gevestigd in Sonvilier, Zwitserland, begon eind 19e eeuw met het maken van horloges met precisie en aandacht voor detail. Zijn horloges kregen al snel een reputatie voor hun nauwkeurigheid en betrouwbaarheid, en al snel begon het merk zijn activiteiten uit te breiden. In 1921 verhuisde Chopard zijn hoofdkantoor naar Genève, Zwitserland, waar het merk nog steeds is gevestigd.

In het begin was Chopard vooral bekend om zijn uurwerken, maar in de jaren zeventig begon het bedrijf zijn aanbod uit te breiden met fijne juwelen. Deze stap was een belangrijke mijlpaal voor het merk, en het hielp zijn status als een van ’s werelds toonaangevende luxejuweliers en horlogemakers te verstevigen.

Een van de meest iconische ontwerpen in de geschiedenis van Chopard is de Happy Diamonds collectie, die voor het eerst werd geïntroduceerd in 1976. De collectie bevat diamanten die vrij kunnen bewegen binnen een transparante kast, waardoor een speels en grillig effect ontstaat. Dit ontwerp werd al snel een handtekening voor het merk en is nog steeds zeer gewild bij verzamelaars.

In de jaren tachtig breidde Chopard zijn activiteiten opnieuw uit, dit keer door de overname van een keten van winkels in heel Europa. Hierdoor kon de onderneming haar producten aan een breder publiek aanbieden en haar zichtbaarheid op de luxemarkt vergroten. In de jaren daarna is Chopard blijven innoveren en zijn aanbod blijven uitbreiden. Het merk heeft talrijke iconische collecties uitgebracht, waaronder de collecties Imperiale, Happy Sport en L.U.C., die elk hun eigen unieke stijl en ontwerp hebben.

Vandaag de dag is Chopard nog steeds familiebezit, met Caroline Scheufele en haar broer Karl-Friedrich Scheufele als co-presidenten van het bedrijf. Onder hun leiding is Chopard blijven bloeien, heeft het zijn bereik over de hele wereld uitgebreid en zijn positie als een van ’s werelds meest prestigieuze luxe juwelenmerken verstevigd.

Naast zijn sieraden en horloges staat Chopard ook bekend om zijn inzet voor duurzaamheid. Het bedrijf heeft een aantal initiatieven genomen om zijn milieueffecten te verminderen, waaronder het gebruik van ethisch verantwoorde materialen en investeringen in hernieuwbare energie. In 2013 begon het bedrijf aan zijn reis naar duurzame luxe en beloofde het een positieve impact te hebben op de luxe-industrie.

Chopard heeft een lange en legendarische geschiedenis in de wereld van luxe juwelen en horloges. Vanaf het nederige begin als horlogemaker in Sonvilier tot de huidige status als wereldwijd luxemerk is het bedrijf zich blijven inzetten voor kwaliteit, vakmanschap en innovatie. Met een mooie toekomst in het verschiet en een nalatenschap van uitmuntendheid achter zich, zal Chopard zeker nog vele jaren toonaangevend blijven in de wereld van luxe goederen en Chopard diamanten ringen en horloges.

De top 10 duurste sieraden van Chopard

1. Chopard 201-karaats horloge

Het Chopard 201-karaats horloge is een uniek meesterwerk dat in 2000 werd verkocht voor 25 miljoen dollar, waarmee het het duurste horloge is dat ooit op een veiling is verkocht. Het horloge zelf heeft 201 karaat diamanten, waaronder drie grote hartvormige diamanten die de wijzerplaat zelf omringen: een roze diamant van 15 karaat, een blauwe diamant van 12 karaat en een witte diamant van 11 karaat.

De wijzerplaat en de horlogeband worden gesierd door 163 karaat witte en gele diamanten, allemaal gezet in een witgouden armband en kast. Dit is een van de meest extravagante en gedurfde horloges ooit gemaakt door een horlogemaker, en de luxe en zeldzaamheid van het stuk worden weerspiegeld in de prijs. Het Chopard 201-karaats horloge is niet alleen een kunstwerk, maar ook een technisch hoogstandje. Het horloge wordt aangedreven door een mechanisch uurwerk met een tourbilloncomplicatie, dat zichtbaar is door een saffierkristallen achterkant van de kast.

2. Chopard Blauwe Diamant Ring

De Chopard Blue Diamond Ring, een van de meest opmerkelijke juwelen ooit gemaakt, heeft een prachtige 9-karaats blauwe diamant, die uitzonderlijk zeldzaam en waardevol is. De diamant is gezet in een driehoek van kleine witte diamanten op een 18-karaats witgouden diamanten pavéband om een opvallend sieraad te creëren.

De Chopard Blue Diamond Ring werd op een Sotheby’s veiling verkocht voor meer dan 16 miljoen dollar, waardoor het een van de duurste Chopard diamanten ringen is die ooit op een veiling zijn verkocht.

De Blue Chopard Diamond Ring is een waar meesterwerk van juweelontwerp en ongetwijfeld een van de duurste levendige blauwe diamanten die ooit over de hele wereld zijn verkocht. Dit uitzonderlijke sieraad blijft gewild bij verzamelaars en kenners. Tegenwoordig zou het in het bezit zijn van de familie Scheufele, die nu mede-eigenaar is van het merk Chopard.

3. Chopard Oorbellen Set met 62 Opalen

De Chopard Earring Set with 62 Opals is een paar bijpassende diamanten oorbellen versierd met 62 opalen en gezet in fairmined goud. De set werd beroemd gedragen door Cate Blanchett tijdens de Academy Awards van 2014 en wordt geschat op ongeveer 18 miljoen dollar, waarmee het een van de duurste juwelen is die ooit bij de Oscars zijn gedragen.

De waarde van deze set oorbellen is daardoor ongetwijfeld opgeblazen, evenals de ethische herkomst van de diamanten en metalen die in de set zijn gebruikt. De Chopard Earring Set with 62 Opals is een prachtig voorbeeld van de duurzame hoge juwelen die Chopard de afgelopen jaren heeft gemaakt.

4. Chopard ketting van smaragd en diamant

De Chopard Superb Diamond and Emerald Necklace is een prachtige ketting die beschikt over een prachtige reeks van diamanten en smaragden. Het midden van de ketting is voorzien van een grote peervormige smaragd omgeven door een halo van hangende witte diamanten om een opvallend middelpunt te creëren. In totaal heeft de ketting ongeveer 191 karaat groene Colombiaanse smaragden en 16 karaat witte diamanten.

Het is moeilijk om een precieze waarde te geven voor de Chopard smaragd en diamanten halsketting omdat het een uniek stuk is, maar er wordt gedacht dat het op ongeveer 3 miljoen dollar wordt geschat, waardoor het een uiterst zeldzame en gewilde Chopard hanger is. De diamanten in de ketting zijn, zoals veel Chopard juwelen, duurzaam gedolven en van hoge kwaliteit, waardoor een mooie, gestructureerde look ontstaat met levendige groene knallen.

5. Chopard Happy Diamond Watch

Een van de duurste Chopard-stukken die ooit op een veiling zijn verkocht, is de Chopard Happy Diamond Watch, een met diamanten ingelegd polshorloge dat in 2015 bij veilinghuis Christie’s in Genève voor 1,67 miljoen dollar werd verkocht.

Het horloge zelf is uniek en heeft een ronde wijzerplaat met pavé gezette diamanten onder een glazen compartiment dat vijf zwevende rondgeslepen diamanten bevat. Elk van deze diamanten wordt omzoomd door roze marquise geslepen diamanten die ongeveer 2,62 karaat wegen, evenals levendige blauwe marquise geslepen diamanten van ongeveer 1,48 karaat. Het horloge is gezet in platina en goud, en het ontwerp vertoont enige gelijkenis met andere items in de “Happy” Chopard collectie.

6. Chopard Super Ice Cube Horloge

Het Chopard Super Ice Cube Watch, dat verfijning en stijl uitstraalt, is het op één na duurste Chopard-horloge ooit gemaakt – hoewel het met een relatief bescheiden 1,1 miljoen dollar aanzienlijk minder waard is dan het 201-karaats horloge.

Het horloge heeft een uniek, geometrisch ontwerp dat zowel elegant als modern is. Het is gemaakt van hoogwaardige diamanten die zijn gesneden en gevormd om op ijsblokjes te lijken. De diamanten zijn gezet rond een vierhoekige wijzerplaat en polsband, die beide zijn gevormd uit witgoud ingelegd met nog meer diamanten. Het horloge weegt in totaal 60 karaat en heeft een anti-kras saffierglas wijzerplaat.

Het Chopard Super Ice Cube Watch, een verwezenlijking van horologie en juwelen, laat zien hoe innovatief het ontwerp van Chopard is. Dit prachtige horloge ziet er niet alleen opvallend uit om de pols, maar biedt ook moderne functionaliteit zoals waterbestendigheid tot 160 voet.

7. Chopard geheim horloge

De volgende is een ander horloge van Chopard, deze keer bekend als de Chopard Secret Watch. De Chopard Secret Watch is een prachtig met diamanten bezet uurwerk met een waarde van ongeveer 508.000 dollar.

Het Chopard Secret Watch is genoemd naar de met diamanten bezette scharnierende deur die de voorste wijzerplaat van het horloge bedekt. Chopard heeft slechts twee Secret horloges gemaakt, wat de waarde van het item verhoogt en het tot een gewild stuk onder verzamelaars maakt. Het horloge zelf is ook bezaaid met edelstenen en diamanten, en de wijzerplaat is bedekt met pavé diamanten.

De horlogekast is bezet met een totaal van 19 karaat aan diamanten geslepen in baguette, briljant en vierkante slijpvormen. Het Chopard Secret Watch is een bewijs van de tijdloze elegantie van Chopard-juwelen en de aantrekkingskracht ervan op zowel mannen als vrouwen.

8. Chopard Zonnebril

Chopard maakt niet alleen luxe horloges en juwelen, maar heeft ook naam gemaakt door met diamanten bezette accessoires te maken, waaronder een luxe zonnebril met diamanten. Geschat op 400.000 dollar, is dit de duurste zonnebril ter wereld.

De zonnebril is gemaakt van 60 gram 24-karaats goud en versierd met 51 diamanten, die extreem dicht op elkaar zijn gezet – veel meer dan in de traditionele pavé zetting. Hierdoor creëren de stenen een zacht oppervlak waar het licht doorheen schijnt.

Voor het eerst getoond in Dubai in The One and Only Royal Mirage op 14 mei 2012, het ontwerp en de creatie van de Chopard zonnebril, de duurste zonnebril ter wereld, laat zien hoe bereid Chopard is om grenzen te verleggen en gedurfde statement stukken te creëren.

9. Chopard L.U.C Tourbillon Baguette Horloge

De Chopard L.U.C. Tourbillion Baguette is een limited edition horloge dat honderden jaren horologie combineert met hedendaagse juwelenmode. Het horloge heeft het indrukwekkende chronometer-gecertificeerde L.U.C. 02.01-L tourbillion uurwerk dat staat voor nauwkeurige tijdmeting en het stempel draagt van de Poincoinde Genéve.

Het horloge zou ongeveer 240.000 dollar waard zijn, ongetwijfeld omdat het is ingelegd met meer dan 300 baguetteslijpsel-diamanten van in totaal 27 karaat. Chopard heeft ooit slechts 25 L.U.C. Tourbillion Baguette horloges geproduceerd, waardoor dit uurwerk zowel prachtig als zeldzaam is.

De Chopard L.U.C. Tourbillion Baguette Watch is de perfecte fusie van Chopard design en deskundige horologie. Dit horloge zal zowel verzamelaars die geïnteresseerd zijn in verfijnde polshorloges als liefhebbers van zeldzame edelstenen en juwelen aanspreken.

10. Chopard Imperiale Quartz 28 mm Witgoud

De laatste vermelding in deze lijst is nog een Chopard horloge, dit keer de Chopard Imperiale Quartz 28 mm White Gold. Dit Chopard polshorloge wordt geschat op een waarde van ongeveer 90.000 dollar, waardoor het een relatief bescheiden stuk is in vergelijking met veel andere Chopard uurwerken.

De Chopard Imperiale Quartz 28 mm witgoud is een klein horloge dat in de eerste plaats is ontworpen voor vrouwen. Het stuk is volledig bedekt met pavé, briljantgeslepen witte diamanten van in totaal 9,61 karaat, en gezet in 18K wit goud. De kroon en de lugs van het horloge zijn afgewerkt met omgekeerde diamanten en – omdat Chopard nooit de functionaliteit vergeet, zelfs als ze prachtige stukken als deze creëren – is het horloge ook waterbestendig tot 50 meter.

De Chopard juwelencollecties

Vandaag de dag is Chopard het meest bekend om zijn high-end luxe horloges, maar het assortiment omvat ook fijne juwelencollecties waaronder Chopard diamanten ringen en diamanten kettingen. Lees hieronder meer over enkele van de meest populaire en geliefde Chopard juwelencollecties.

1. Chopard horloges

Chopard is het meest bekend om zijn prachtige horloges en uurwerken, die het bedrijf al sinds de 19e eeuw maakt. Veel van de duurste Chopard stukken zijn polshorloges, die fijne juwelen en edelstenen combineren met nauwkeurige tijdmeting en precisie.

Chopard maakt horloges voor mannen en vrouwen, waarbij de polshorloges voor mannen meestal iets zwaarder wegen dan de meer petite damescollecties. Enkele van de beroemdste Chopard horloge lijnen omvatten de Happy Diamonds collectie, een iconische collectie die bekend staat om het speelse en elegante ontwerp met diamanten op elk horloge, en de L.U.C. collectie, genoemd naar de oprichter van Chopard en bekend om het hoogste niveau van technische expertise en precisiebewegingen.

De Alpine Eagle horlogecollectie van Chopard is geïnspireerd door de schoonheid van de Zwitserse Alpen, en elk Alpine Eagle horloge heeft een uniek ontwerp met een wijzerplaat met textuur die doet denken aan de iris van een adelaar. De Alpine Eagle-collectie omvat zowel dames- als herenhorloges, met opties die variëren van sportief tot sierlijk.

De diversiteit van de horlogecollecties van Chopard maakt Chopard tegenwoordig een van de beroemdste horlogemakers ter wereld, bekend om luxe horlogecollecties die kopers aanspreken die waarde hechten aan stijl, schoonheid, precisie en functionaliteit.

2. Chopard ringen

Chopard maakt al sinds de jaren zeventig verfijnde juwelen, waaronder Chopard-diamanten ringen en ringen met andere kostbare edelstenen. Alle Chopard ringen zijn gemaakt met dezelfde aandacht voor detail als hun horloges, en enkele van de meest populaire collecties van Chopard ringen zijn de Happy Hearts collectie, de Ice Cube collectie, en de Happy Diamonds collectie.

De Happy Hearts collectie is een iconische collectie van Chopard ringen met hartvormige motieven versierd met diamanten en gekleurde stenen. Geïnspireerd door de thema’s liefde en vreugde, zijn Happy Hearts ringen delicaat en opvallend in gelijke mate en zijn populair als romantische geschenken.

Een andere populaire collectie van Chopard diamanten ringen is de Happy Diamonds collectie. Happy Diamonds zijn Chopard ringen met zwevende diamanten die zo zijn gezet dat de diamanten vrij kunnen bewegen in de zetting. Happy Diamonds ringen zijn speels, elegant en tijdloos, en ze zijn er in vele vormen, waaronder harten en bloemen.

De Ice Cube collectie van Chopard tenslotte is een unieke collectie die een vergelijkbare stijl heeft als het beroemde Chopard Ice Cube horloge. Elke Ice Cube ring is gemaakt van blokken goud van hoge kwaliteit en heeft een strak, modern ontwerp. Deze ringen zijn perfect voor klanten die de voorkeur geven aan een minimalistisch ontwerp.

3. Chopard verloving & trouwringen

Chopard ontwerpt en maakt niet alleen ringen voor dagelijks gebruik en speciale gelegenheden, maar ook prachtige Chopard verlovingsringen en trouwringen voor zowel mannen als vrouwen. Elke Chopard trouwring of verlovingsring is gemaakt met dezelfde exquise aandacht voor detail als de andere assortimenten van Chopard, en Chopard verlovingsringen zijn gemaakt met een verscheidenheid aan ontwerpen, waaronder de Chopard Ice Cube ring of de Chopard For Ever ring.

De meeste verlovingsringen van Chopard zijn voorzien van een prachtige witte diamant of een aantal kleinere witte diamanten in een pavé zetting. Een populaire verlovingsring collectie van Chopard is de For Ever collectie. Deze collectie bestaat uit strakke, minimalistische ontwerpen met de nadruk op diamanten van hoge kwaliteit. De For Ever-collectie is perfect voor wie een tijdloze en elegante verlovingsring wil die de tand des tijds zal doorstaan.

Naast verlovingsringen biedt Chopard ook een reeks trouwringen en trouwringen die even prachtig zijn. De Ice Cube collectie bestaat uit vierkante banden van 18k wit, rose of geel goud. Het geometrische ontwerp van de Ice Cube collectie is perfect voor degenen die een moderne en hedendaagse Chopard trouwring willen.

4. Chopard kettingen

Naast Chopard diamanten oorbellen en ringen, maakt Chopard ook prachtige diamanten kettingen en hangers. Kopers die op zoek zijn naar een Chopard hanger kunnen prachtige, unieke stukken vinden met de kenmerkende thema’s en ontwerpen van het merk, waaronder hangers in de Happy Hearts, Happy Diamonds en Ice Cube series. Elk van deze stijlen is onderscheidend en toch herkenbaar Chopard.

Chopard Happy Hearts kettingen, net als andere items uit de Happy Hearts collectie, zijn allemaal voorzien van lieve hart symbolen en bedels die aan witgouden of roségouden kettingen hangen. Verkrijgbaar in meerdere kleuren en stijlen, Chopard Happy Hearts diamanten kettingen zijn een populaire keuze van geschenk voor romantische gelegenheden, waaronder verjaardagen en Valentijnsdag, hoewel ze niet uitsluitend worden gegeven als een romantisch geschenk.

De Happy Diamonds kettingen van Chopard zijn een ander populair ontwerp, en elke Happy Diamonds ketting heeft schitterende diamanten die fonkelen tussen twee kristallen. Als een van de meest beroemde Chopard collecties, Happy Diamonds kettingen symboliseren luxe en elegantie. Deze collectie is verkrijgbaar in een aantal stijlen en kleuren, waaronder wit-, geel- en roségoud, en platina.

Tot slot zijn de Chopard Ice Cube hangers prachtige diamanten kettingen met het traditionele Chopard Ice Cube ontwerp. Elke Ice Cube ketting is versierd met kleine diamanten geslepen in kubusvormige vierkantjes die op ijsblokjes lijken. Passend bij Chopard’s collecties Ice Cube horloges en ringen, zijn de Ice Cube kettingen eigentijds en minimalistisch.

5. Chopard armbanden

Net als de andere sieraden van Chopard zijn de armbanden van Chopard verkrijgbaar in een aantal collecties, waaronder Happy Hearts, Happy Diamonds, Ice Cube en Precious Lace. Het assortiment armbanden van Chopard is zowel elegant als modern en combineert de kenmerkende ingewikkelde ontwerpen van het merk met hedendaagse snitten en stijlen.

Precious Lace Chopard armbanden zijn fijne, delicate armbanden met fijne, lichte diamanten en edele metalen in casual ontwerpen die zowel bij speciale gelegenheden als bij alledaagse outfits kunnen worden gedragen. Precious Lace armbanden zijn verkrijgbaar in zowel roségoud als witgoud en in ontwerpen met diamanten en robijnen.

Happy Hearts armbanden, net als Happy Hearts kettingen en horloges, hebben de kenmerkende hartontwerpen van het merk in eenvoudige armbanden die elke dag gedragen kunnen worden. Happy Hearts armbanden zijn verkrijgbaar met een verscheidenheid aan edelstenen en edelstenen, waaronder onyx, malachiet en parelmoer, en alle Happy Hearts armbanden zijn ook versierd met diamanten.

Een andere populaire collectie armbanden van Chopard is de Happy Diamonds serie. Net als andere Chopard Happy Diamonds stukken, Happy Diamonds armbanden zijn voorzien van prachtige diamanten omringd door saffier kristallen, en de Chopard Ice Cube armband serie sport dezelfde eigentijdse kubieke ontwerp als andere stukken in deze collectie.

6. Chopard oorbellen

Naast armbanden, ringen en kettingen van Chopard produceert het bedrijf ook prachtige diamanten oorbellen in bijpassende sets. Chopard diamanten oorbellen zijn verkrijgbaar in meerdere collecties, waaronder Happy Hearts, Ice Cube, en Precious Lace oorbellen. Zoals de meeste Chopard stukken, Chopard oorbellen zijn voorzien van kleine, witte diamanten en andere kostbare edelstenen gevormd in unieke ontwerpen en patronen.

De Happy Hearts collectie bevat prachtige hartvormige edelstenen en stenen geslepen in hartvormen, terwijl Chopard Precious Lace oorbellen bijpassende sets van ingewikkelde diamantontwerpen in de vorm van bloemen en andere delicate vormen bevat. Net als andere Chopard juwelen ontwerpen in de Ice Cube serie, Ice Cube oorbellen zijn eigentijdse diamanten oorbellen met vierkante diamanten gezet in wit, geel en rose goud.

Chopard oorbellen uit de Happy Hearts, Happy Diamonds, Ice Cube, en Precious Lace collecties kunnen worden gecombineerd met andere Chopard stukken uit dezelfde lijnen of gecombineerd met luxe stukken van andere juweliers voor een op maat gemaakte mix-en-match stijl.

Drie dingen die je misschien niet weet over Chopard

Als u meer wilt weten over het merk Chopard, zijn hier drie dingen die u misschien nog niet wist over de luxe horlogemaker en juwelier.

1. Chopard is toegewijd aan het transformeren van luxe duurzaamheid

In de afgelopen tien jaar heeft Chopard zijn inspanningen verdubbeld om ethische horlogerie en mijnbouw te beoefenen, en deze ethische diamanten en metalen gaan in de productie van duurzame Chopard diamanten ringen en Chopard diamanten kettingen. Chopard is verder gegaan dan het Kimberley Process Certification Scheme, en in 2013 lanceerde het bedrijf zijn eigen ‘Journey to Sustainable Luxury’ programma gebaseerd op drie pijlers: ethische inkoop van grondstoffen, verantwoorde verwerking van materialen, en het gebruik van hernieuwbare energiebronnen bij de productie.

Om ervoor te zorgen dat het bedrijf voor zijn sieraden alleen goud en andere edele metalen uit verantwoorde bronnen gebruikt, heeft het merk directe partnerschappen opgezet met goudmijnen en raffinaderijen in Zuid-Amerika en West-Afrika, waar een groot percentage van het goud in de wereld wordt geproduceerd. Het bedrijf eist ook dat al zijn leveranciers zich houden aan het “Chopard Ethical Gold Framework”, dat strikte normen vaststelt voor milieu- en sociale verantwoordelijkheid, alsmede mensenrechten en arbeidsomstandigheden.

2. Chopard heeft een langdurig partnerschap met het Cannes Film Festival

Chopard heeft een langdurige samenwerking met het filmfestival van Cannes, een van de meest prestigieuze filmfestivals ter wereld. Het merk is sinds 1998 de officiële partner van het festival en zijn sieraden zijn een vaste waarde geworden op de rode loper.

Als officiële partner van het filmfestival van Cannes is Chopard verantwoordelijk voor het ontwerp en de creatie van de Palme d’Or-trofee, die wordt uitgereikt aan de beste film van het festival. De trofee is gemaakt van 118 gram puur goud en is een van de meest begeerde prijzen in de filmindustrie.

Naast het ontwerpen van de Palme d’Or trofee, ontwerpt Chopard ook elk jaar een unieke collectie hoge juwelen die gedragen worden door beroemdheden op de rode loper.

De collectie bevat vaak prachtige stukken die zijn ontworpen om de glamour en elegantie van het festival aan te vullen. Het merk heeft in de loop der jaren samengewerkt met een aantal bekende beroemdheden, waaronder Rihanna, Julianne Moore en Marion Cotillard, om unieke sieraden te creëren die de geest van het festival weergeven.

3. Chopard is nog steeds eigendom van en wordt geleid door familieleden van de vierde generatie.

Chopard is een zeldzaam voorbeeld van een luxemerk dat al vier generaties lang een familiebedrijf is. Het bedrijf werd in 1860 opgericht door Louis-Ulysse Chopard en is sindsdien in handen gebleven van de familie Chopard.

Vandaag wordt het merk geleid door Karl-Friedrich Scheufele en zijn zus, Caroline Scheufele, die de vierde generatie van de familie vormen die het bedrijf leiden. Karl-Friedrich Scheufele is co-president van het merk en is verantwoordelijk voor het toezicht op de horloge-activiteiten van het bedrijf, terwijl Caroline Scheufele als artistiek directeur verantwoordelijk is voor het ontwerp van de sieraden en accessoires van het merk.

Ondanks het feit dat Chopard een wereldwijd luxe merk is met winkels over de hele wereld, is het erin geslaagd een familiegevoel te behouden, met een sterke nadruk op traditionele waarden en vakmanschap. Het bedrijf heeft de reputatie zijn werknemers als familie te behandelen, en veel van de ambachtslieden die voor het bedrijf werken zijn al tientallen jaren bij het merk.

Neem contact op.

Als u een lening wilt afsluiten voor Chopard juwelen, neem dan vandaag nog contact met ons op bij New Bond Street Pawnbrokers. Wij zijn een team van bekroonde pandjesbazen in New Bond Street, Londen, en wij bieden leningen aan voor high-end juwelen waaronder Chopard, Graff, en Harry Winston stukken.

This post is also available in: English (Engels) Français (Frans) Deutsch (Duits) Italiano (Italiaans) Português (Portugees, Portugal) Español (Spaans) Български (Bulgaars) 简体中文 (Vereenvoudigd Chinees) 繁體中文 (Traditioneel Chinees) hrvatski (Kroatisch) Čeština (Tsjechisch) Dansk (Deens) हिन्दी (Hindi) Magyar (Hongaars) Latviešu (Lets) polski (Pools) Português (Portugees, Brazilië) Română (Roemeens) Русский (Russisch) Slovenčina (Slavisch) Slovenščina (Sloveens) Svenska (Zweeds) Türkçe (Turks) Українська (Oekraïens) Albanian (Albaans) Հայերեն (Armeens) Eesti (Ests) Suomi (Fins) Ελληνικά (Grieks) Íslenska (Ijslands) Indonesia (Indonesisch) 日本語 (Japans) 한국어 (Koreaans) Lietuvių (Litouws) Norsk bokmål (Noors Bokmål) српски (Servisch) Tamil